Park Palace Hotel Kyrenia

Girne merkeze çok yakın bir konumda, 2014 Aralık ayında Park Palace Hotel Kyrenia hizmete girdi. Restoran, market, berber ve hatta meşhur Girne Limanına yürüyüş mesafesinde olan otel, hem konfor hem de ekonomik fiyatları ile bu yıl Kıbrıs tatilinizde birçoğunuzun gözdesi olmaya aday. Otelde konaklayarak, 10 dakika yürüyerek merkeze ulaşabilirsiniz.

Konforlu yatakları ve şık mobilyaları ile konaklama ihtiyacınızı karşılarken, teras restoran ve havuzu ile yiyip, yüzüp iyi vakit geçirebileceğiniz ortamları da sunmaktadır. Yaz aylarında ise otel, plaja servis sağlamaktadır. Bir şehir otelinden bekleyeceğiniz her türlü imkana sahip olacağınız otelde, ücretsiz Wi-fi, oda servisi ve çamaşırhane hizmetleri de sunulmaktadır.

Girne Şehir otelleri arasına yeni bir seçenek olarak katılan Park Palace Hotel Kyrenia beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

otel çok guzel memnuniyet yönünden bir daha gideceğim oteller arasında yer almakta

― Harun Solmaz

SAKİN BİR OTELDİ. MERKEZE YAKIN OLMASI AYRICA AVANTAJDI.

― ASUMAN KALKAN

otelden ziyade bir misafirhane görüntüsünde olan tesis fazla beklentisi olmayanlar için idare eder nitelikte,yalnızca personel çok samimi ve güler yüzlü, onlar sayesinde otelin defosu fazla göze batmıyor.

― Süleyman Kurt
Yorum Ekle