The Colony Hotel - Foto Galeri

The Colony Hotel

Kıbrıs / Girne / Merkez
55890 Kez Görüntülendi
10/10 | Mükemmel
  • Denize 5  km.
  • Merkeze 0 m.
  • Havaalanına 40 km.
  • Maximiles'a 9 Taksit
  • Maximum'a 9 Taksit
  • Bonus'a 9 Taksit
Yorumlar
*Aşşağılayıcı, Hakaret söylemli ve Küfürlü kelimeler kullanmanız durumunda yorumunuz onaylanmayacaktır!
Adınız Soyadınız *
E-Mail Adresiniz *
Puan
Güvenlik Kodu
Ahmet Özgür / Puanı : 10 / 10

The Colony Hotel ile ilgili yorum: Otel odasında ilk giriş günü 0,50 ml şişe su mevcut diğer konaklama günlerinde odada 0,50 ml şişe su ikram edilmiyor, benim düşüncem 2 şişe su maliyeti 1,50 tl otel yönetimine fazla maliyet yansıtacağını düşünmüyorum, Müşteri memnuniyeti için bu tür ikramlar Otele daha fazla ilgi ve talep kazandırır.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Tur şirketi olarak sizin acentanızı tabiki tavsiye ediyorum ( ilk reklamı adana hava alanı başlangıcı ve şehir turlarında tanıştığım tatilciler ile memnuniyetimi ve tavsilerimi paylaştım) başka bir tatil turunda karşılaşmak üzere iyi çalışmalar dilerim Savaş bey

ID: 550

Suna Sert / Puanı : 10 / 10

The Colony Hotel ile ilgili yorum: Gercekten her sey mükemmele yakındı.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: İlk kez sizinle, dilerim daha çok seyahat fırsatım olur.

ID: 549

Fatma Ersoy / Puanı : 10 / 10

The Colony Hotel ile ilgili yorum: harika bir otel temiz yeni ve çok konforlu limanda olmasıda bir çok yeri gezmemizi sağladı .

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Gerçekten çok güzel bir tatil yaptım. Kıbrısda yaptık rezervasyonumuzu son dakikada ve bukadar hızlı oldukları için Kibris.com.tr ye teşekkür ederim

ID: 519

İLKSEN ÖNCE / Puanı : 10 / 10

The Colony Hotel ile ilgili yorum: Gelinebilecek en güzel şehir oteli. Amacımızın tatil olmamasına rağmen bize tatil konforunu sonuna kadar yaşattilar. Marifetli aşçıların yemeklerinden 2 kilo alip döndük. Terasında bulunan cafe bar tam bir görsel show. Ailenizle gelebileceğiniz alışveriş, sahil, cafe, restourant'lara yürüme mesafesinde mükemmel bir yer.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Sizi tesadüfen internetten buldum. Gerçekten otel, uçak, ulaşım rezervasyonuna kadar 7 gün boyunca ilgisini bizden esirgemeyen kibris.com.tr ailesine; özellikle Korel Bey e çok teşekkür ederiz. Kıbrıs'a bundan sonra her gelişim güvenli adresi burası olacak. Teşekkürler kibris.com.tr ailesi, teşekkürler Korel Bey.

ID: 503

Mesut Ateş / Puanı : 10 / 10

The Colony Hotel ile ilgili yorum: Tekrar kalmayı düşüneceğim niteliklere sahip bir otel.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: SAMİMİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

ID: 82


Lütfen bekleyiniz