Kıbrıs 2 Yıldızlı Oteller

 • Kişi Başı / Gece
  206 .25 TL
  'den itibaren
  İncele

  Dorana Hotel

  Girne / Merkez
  Oda Kahvaltı
  Maximum ve Bonusa 9 Taksit
  Dorana Hotel, Girne şehir merkezinde bulunan 2 yıldızlı (**) bir tesistir. Kent merkezine olan konumu itibari ile tarihi liman, eğlence merkezleri ve alışveriş caddelerine ulaşım oldukça kolaydır. Ercan Havaalanına 44 km mesafede bulunmaktadır.
 • Kişi Başı / Gece
  1.782 .13 TL
  'den itibaren
  İncele

  Bare Hill Tatil Köyü

  Girne / Alsancak
  Sadece Oda
  Maximum ve Bonusa 9 Taksit
  Bare Hill Tatil Köyü, Akdeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Girne’ye 8 km uzaklıkta bulunan Alsancak kasabasında bulunan tatil cennetidir. Doğa ile iç içe olan Alsancak’ın yeşilliklerine gizlenmiş Bare Hill Tatil Köyü, aile işletmesi olarak hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve misafirperver olan çalışanları ile davetkâr bir atmosfere sahiptir.
 • Kişi Başı / Gece
  1.894 .20 TL
  'den itibaren
  İncele

  Grand Center Boutique Hotel

  Girne / Merkez
   
  Oda Kahvaltı
  Maximum ve Bonusa 9 Taksit
  Grand Center Boutique Hotel, Kuzey Kıbrıs'ın kalbi Girne'nin en güzel yerinde konumlanmış olup mevkii bakımından şehrin tam merkezine inşa edilmiştir.Otelimiz, arabayla Ercan Havalimanına 40 dakika, Lefkoşa Merkeze Yarım Saat, St. Hillarion Kalesine 15 dakika mesafede olup yürüyerek, Girne Kalesi, Girne yat limanı ve şehir merkezine 2–3 dakika uzaklıktadır.Aynı şekilde çarşı merkezindeki Casinolara da yürüme mesafesiyle 2–3 dakikadır.Otel kompleksi ve altyapının tümünün inşaatında üst düzeyde lüks malzeme,kaliteli işçilik kullanılmış olup; estetik değerler, doğaya uyum ön planda tutularak sağlıklı bir çevre anlayışıyla tasarlanmış.
Sonuçları FiltreleFiyat Aralığınız(TL)

Birden fazla fiyat seçimi yapabilirsiniz

Otel Konsepti

Birden fazla konsept seçimi yapabilirsiniz

KonumLütfen bekleyiniz