Arkın Palm Beach Hotel - Foto Galeri

Arkın Palm Beach Hotel

Kıbrıs / Magosa / Merkez
 
113850 Kez Görüntülendi
Arkın Palm Beach Hotel
10/10 | Mükemmel
  • Axess'e 6 Taksit
  • World'a 6 Taksit
  • CardFinans'a 6 Taksit
  • Maximiles'a 6 Taksit
  • Maximum'a 6 Taksit
  • Bonus'a 6 Taksit
Yorumlar
*Aşşağılayıcı, Hakaret söylemli ve Küfürlü kelimeler kullanmanız durumunda yorumunuz onaylanmayacaktır!
Adınız Soyadınız *
E-Mail Adresiniz *
Puan
Güvenlik Kodu
Mehmet Emin Tezer / Puanı : 10 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: Nikel kaplaması soyulmuş çaydanlıklardan çay kahve servisi yapılması bu otelin yıldız sınıflanmasına hiç de uygun değildi. Personel uyarıldığında satın alımların merkezi sistemle yapıldığı mazereti sunulmuştu. Vejetaryenliğin ve sağlıklı yaşamın popüler olduğu günümüzde açık büfede servisi yapılan yiyeceklerin katkı maddelerinin ve et ürünü içerip içermediğinin açıkça yazılmasının gerektiğine inanıyorum

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Deneyimimiz genel olarak olumlu. Bizi alana götüren sürünüze nazik ve dürüst hizmeti nedeni ile teşekkürlerimizi iletmenizi rica ediyorum. Sürücünüz aracında unutmuş olduğum I pad tabletimi güvenlikten geçip bana teslim etmişti. Onun bu dürüst davranışının takdire layık olduğunu düşünüyorum.

ID: 623

NESRİN ÇİZENEL / Puanı : 10 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: hotel mükemmel. yemekler süper.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: ilginiz için çok teşekkür ederiz.

ID: 592

SEFA DALBUDAK / Puanı : 10 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum:

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Öncelikle organizasyon tam zamanlı ve gayet düzgündü. Çok teşekkür ederiz. Tekrar geleceğiz hem de daha kalabalık olarak. Sadece biz turlara denk gelemedik o sebeple kendimiz gezmeye çalıştık. Ama yine de her şey çok güzeldi. Teşekkür ederiz.

ID: 439

Hulusi Barlas / Puanı : 0 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: Otel güzeldi.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Ama biz özellikle şirketinizden Korel Aksu'ya özellikle teşekkür etmek isteriz. Gerçekten de uygun şartlarda bir rezervasyon için bize çok yardımcı oldu. Saygı ve sevgilerle. Prof. Dr. Hulusi Barlas

ID: 371

ESİN SESLİ ÖNER / Puanı : 10 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: otelimiz gerçekten Kıbrısın Engüzel Butik oteli.. Yemekleri özellikle ilk tercih sebebimiz olarak aklımızda baki kalacaktır. :)

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Son derece yardımcı ve işbirlikçi tutumlarından dolayı cok teşekkür eder, her zaman tercihimizin acentanız dogrultusunda olacagından emin olabilirsiniz.

ID: 368

TUĞÇE TÜRE / Puanı : 8 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: Otelde özellikle servis personeline yakın ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz..

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Sayenizde keyifli, huzurlu ve mutlu bir tatil yaşadık.. İlgilenen herkeze ayrı ayrı teşekkuüler.. Sevgilerimizle..

ID: 290

AYŞE FÜSUN ÖZBİLGEN / Puanı : 10 / 10

Arkın Palm Beach Hotel ile ilgili yorum: Palm Beach mükemmel bir otel. Nefis yemekler. Candan personel. Harika deniz ve kumsal.10 üzerinden 10 puan. Kıbrıs.com.tr ye çok teşekkür ederiz.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Böyle bir ilgi ve hizmet anlayışı bizi çok memnun etti. Hiç sorunsuz bir tatil ve rezervasyon işlemleri yaşadık. Tüm çalışanlarınızı kutluyorum.

ID: 240Lütfen bekleyiniz