10 / 10 Mükemmel
Müstakil

Villa Alagadi Plajı | Alagadi

. TL
 TL - 0 
  • 9 Taksit
  • 9 Taksit
  • 9 Taksit
  • 6
  • 3
  • 2
Geniş ve güzel manzarası ile mükemmel bir aile villası. Bu modern villa, Alagadi'de meşhur kaplumbağa plajı bölgesindedir. Bu plaj, Karpazdan sonra en uzun kumsala sahip çok güzel bir plajdır. Villa denize nazır bir tepede konumlandırılmış olup, manzarası daima açıktır. Villa içerisi açık plan bir oturma odası, mutfak, ve mutfağında bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırını, davlunbazı ve su soğutucusu vardır. Oturma odası rahatlamanız ve iyi vakit geçirmeniz için tasarlanmış. Yemek alanından bahçeye çıkış vardır ve terasın üzeri kapalı olup havuza bakmaktadır. Ebeveyn yatak odası ve kendi banyosu, ayrıca bir adet ikiz yataklı odası ve çift kişilik odası ve terasında mangalı ile ailece keyif yapabileceğiniz bir villa. Sessiz, sakin ve doğal bir yaşam alanı sunan Alagadi Villası, en yakın markete 10 dakika, Golfe, otellere ve restaurantlara 5 dakika uzaklıktadır. Villadaki golf malzemelerini kullanabilirsiniz.
Tarihler 1 Gün 2 Gün 3 Gün 4 Gün 5 Gün 6 Gün İlave Gün

Fiyatlar Kişi başı değil, kişiye kadar toplam ev fiyatıdır.
Maksimum 6 kişi, Ücretler kişiye kadar geçerlidir. kişiden sonraki her kişi için, günlük kişi başı 0,00 TL ilave ücret alınır.

KIBRIS.COM.TR, herhangi bir fiyatlandırma hata ve/veya eksikliğini düzeltme hakkını saklı tutar. Bu, otel veya yerel acente tarafından yapılmış hata ve/veya eksiklikleri, online rezervasyon sisteminden kaynaklanabilecek hataları ve sisteme girilen fiyatların hatalı olabilmesi durumunu da içerir. Fiyat hata ve/veya eksikliği olması halinde, KIBRIS.COM.TR, rezervasyonu yapan misafire aşağıda belirtilmiş üç seçeneği sunar.

- Rezervasyonu doğru fiyat üzerinden teyid etmek.
- Rezervasyonu cezasız iptal etmek.
- Uygunluğa bağlı olarak müsait bir alternatif otel sunmak.


Lütfen bekleyiniz