Oscar Resort Hotel - Foto Galeri

Oscar Resort Hotel

Kıbrıs / Girne / Karakum
104152 Kez Görüntülendi
Oscar Resort Hotel
8/10 | Çok İyi
  • Axess'e 6 Taksit
  • World'a 6 Taksit
  • CardFinans'a 6 Taksit
  • Maximiles'a 6 Taksit
  • Maximum'a 6 Taksit
  • Bonus'a 6 Taksit
Yorumlar
*Aşşağılayıcı, Hakaret söylemli ve Küfürlü kelimeler kullanmanız durumunda yorumunuz onaylanmayacaktır!
Adınız Soyadınız *
E-Mail Adresiniz *
Puan
Güvenlik Kodu
MUSTAFA GÖKMEN / Puanı : 8 / 10

Oscar Resort Hotel ile ilgili yorum: Otel umduğumdan dah iyiydi,ama yemeklerin kalitesi biraz daha arttırılabilir.Görsel anlamda da biraz dah iyileştirilebilir diye düşünüyorum. Odalarda terlik yoktu.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: sizden almış olduğumuz hizmet 10 numara idi.Özel ve uygun kampanyalarınız olduğunda haberdar edilmek isterim. Teşekkürler.

ID: 473

Ebru Alarslan / Puanı : 8 / 10

Oscar Resort Hotel ile ilgili yorum: Kış sezonunda, Girne'ye yakın olmak açısından iyi bir otel. Ancak yazın gelsem kesinlikle tercih etmezdim. Otel yönetimindeki bazı aksaklıklara ek olarak plaj olanaklarını çok beğenmedim.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Gerek Lefkoşa gerekse de Girne'deki kalışlarımızda göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyorum.

ID: 430

AYHAN KUDAT / Puanı : 8 / 10

Oscar Resort Hotel ile ilgili yorum: Oscar otelin müşteri kalitesi bana düşük geldi. 'o' da fiyat açısından uygun olduğu icin kaynaklanmış muhtemelen...

kibris.com.tr ile ilgili yorum: Sizlere teşekkür ederiz. çünkü, gittiğimizde aile odamız sizin tarafınızdan hazırlatılmıştı. ilginize teşekkürler.

ID: 406

aydın ergin / Puanı : 8 / 10

Oscar Resort Hotel ile ilgili yorum: otel güzel, memnun kaldık teşekkür ederiz.

kibris.com.tr ile ilgili yorum: sadece hava alanında karşılanmada sorun yaşadık,sizin mail ile belirttiğiniz "kıbrıs" tabelasını göremedik ingilizce bir tabela kullanıldı.. Bunun dışında herşey çok güzeldi, teşekkür ederim.

ID: 78Lütfen bekleyiniz